Donderdag 24 september 19.30 uur
True Crime event met Patrick van der Valk & Johan van Kastel

Op uitnodiging van boekhandel Wagner komen donderdag 24 september Patrick van der Valk en Johan van Kastel naar Sassenheim. Beiden schreven een boek onder de noemer 'True Crime' en zullen elkaar op de avond interviewen en het publiek meenemen in de wereld waarin zij hebben gewerkt.

 

Over de auteurs: 
Patrick van der Valk werkte jarenlang voor de politie, waar hij in 2007 een van de eerste voortvluchtigenteams oprichtte, met een aanhoudingsresultaat van honderden voortvluchtigen. Tegenwoordig is hij veiligheidsconsultant in de private-, media-, en sportwereld.

Johan van Kastel

Over de boeken: 

Klopjacht: 

In 2007 kreeg de jonge politieman Patrick van der Valk de kans om een speciale unit op te richten, met als doel het oppakken van voortvluchtige, veroordeelde criminelen – een van de eerste van dergelijke taskteams in Nederland.
Met zijn team spoorde hij jarenlang drugsgangsters, verkrachters en moordenaars op. Van der Valk ontwikkelde daarbij allerlei eigen opsporingsmethodes, van achtervolgingen en afluisterpraktijken tot het betere spioneerwerk, dat leidde tot een ongekend hoge succesrate.
Dit is zijn verhaal, true crime vol spanning, heimelijke acties en de strijd tussen straatwerk en de systemen daarboven.

Narcostaat Nederland: 
Oud-undercoveragent Johan van Kastel over de verborgen drugsoorlog van de Nederlandse staat. Dit indringende true crime-boek neemt je mee naar de begin jaren negentig waarin Nederland probeerde de drugswereld te bestrijden met een geheim politieteam: het IRT. Om criminelen te ontmaskeren werden de transporten bewust doorgelaten en gevolgd, maar de operatie ontspoorde. De Nederlandse staat werd een van de grootste drugsspelers.

Van Kastel, bekend van de bestseller Mijn kop moest eraf, bracht het schandaal aan het licht. Nu duikt hij opnieuw in het dossier om vragen te beantwoorden. Want wie gaf de opdrachten? Wie hield wie de hand boven het hoofd? En wie betaalde uiteindelijk de prijs?

‘Johan van Kastel biedt een bijzonder perspectief op het grootste politieschandaal dat Nederland ooit gekend heeft: de IRT-affaire.’ Jan Meeus, misdaadverslaggever NRC Handelsblad

‘Nieuwe scheuren in een van de grootste doofpotten van de Nederlandse misdaad.’ John van den Heuvel, misdaadjournalist

‘Een schokkend verhaal over honderduizenden verdwenen kilo's drugs. Wie is hier de crimineel?’ Marcel van de Ven, auteur van De kooi

‘Een spannende politieroman vol intriges, geheime bijeenkomsten en doodsbedreigingen.’ Algemeen Dagblad

Aanmelden is noodzakelijk en kan via onderstaande button.

Tijd: Aanvang 19.30 uur, ontvangst vanaf 19.00 uur.
Toegang: € 8.00, incl koffie/thee .
Aanmelden: noodzakelijk en kan via onderstaande button.
Locatie: Boekhandel Wagner, Hoofdstraat 181, Sassenheim.

Aanmelden

Klopjacht nu kopen

Narcostaat Nederland nu kopen